Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

logo mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

google-play-downloadapp-store-download

Rozpočet

Rozpočet

Obec Neplachovice, v souladu s ustanovením § 3 odst. 4, § 11 odst. 4, § 17 odst. 8 zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění, zveřejňuje na svých internetových stránkách schválený rozpočet Obce Neplachovice a jeho schválené změny v průběhu roku, schválený střednědobý výhled rozpočtu Obce Neplachovice, schválený závěrečný účet Obce Neplachovice. Uvedené dokumenty najdete obecni-urad/uredni-deska/ - Hospodaření obce, rozpočet a rozpočtová opatření

Do  listinné podoby těchto dokumentů můžete nahlédnout v úředních hodinách na Obecním úřadu Neplachovice

Strategický plán rozvoje 2016 - 2025

plan

Zpravodaj obce

zpravodaj

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Mikroregion Opavsko Severozápad

      

Mikroregion Opavsko Severozápad

Dokumenty k finančnímu hospodaření Mikroregionu Opavsko severozápad

V souladu se zákonem č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů, zveřejňuje Mikroregion Opavsko severozápad na elektronické desce, www.opavsko-severozapad.cz, vybrané dokumenty k finančnímu hospodaření Mikroregionu Opavsko severozápad. V listinné podobě lze nahlédnout v sídle DSO, tj. Úvalno č.p. 58, na podatelně. Jedná se o střednědobý výhled rozpočtu, rozpočet, závěrečný účet, rozpočtová opatření a pravidla rozpočtového provizoria.

Projekty

Strategické plánování...leták EUD

Interaktivní mapa

Interaktivní mapa Neplachovice

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 133
TÝDEN: 352
CELKEM: 774544

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Dodržování dopravního značení

Typ: ostatní
Vážení občané, stále se množí stížnosti na tzv. „piráty“ silnic, kteří v naší obci nerespektují dopravní značení a nedodržují rychlost jízdy, případně vjíždějí do zákazu vjezdu.
V obci je rozmístěno mnoho dopravních značek a naším úsilím je toto optimalizovat, bohužel se nám to zatím nedaří.
Žádám vás o respektování značek a dodržování rychlosti v obci! Také upozorňuji ty, kteří neustále využívají uličku na Černém chodníku k obecnímu úřadu jako průjezdnou, aby toho okamžitě zanechali. Pokud bude situace stále neúnosná, přistoupíme opět k umístění zábrany, aby zde nemohly automobily projíždět. Jde hlavně o bezpečnost dětí, které si často hrají na návsi a bezohlední řidiči vyjíždějí velkou rychlostí z uličky a hrozí nenadálý střet s dalšími účastníky. Zřejmě právě proto bylo v minulosti přistoupeno k umístění dopravní značky zákaz vjezdu.
Znovu tedy apeluji hlavně na ty, co bydlí v nejbližším okolí, aby si zde nekrátili cestu.
Další věc, která souvisí s bezpečností na našich komunikacích, jsou výhledy v jednotlivých křižovatkách. Protože hlavně na sídlišti máme uspořádání křižovatek pravoúhlé, je výhled přes vysoké a husté ploty velmi obtížný. Dále je problém s výhledem, pokud do křižovatky zasahují větve stromů, keře či květiny. Prosím všechny obyvatele „rohových“ domů, aby se podívali, zda právě jejich strom, keř, růže nebo betonový plot nevadí ve výhledu a případně učinili nápravu pro větší bezpečnost dopravy.
Děkuji vám za pochopení a respektování dalších účastníků provozu.
Dana Schreierová


Vytvořeno: 1. 9. 2020
Poslední aktualizace: 1. 9. 2020 08:11
Autor: