Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

logo mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Volně ke stažení:

google-play-downloadapp-store-download

Rozpočet

Rozpočet

Obec Neplachovice, v souladu s ustanovením § 3 odst. 4, § 11 odst. 4, § 17 odst. 8 zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění, zveřejňuje na svých internetových stránkách schválený rozpočet Obce Neplachovice a jeho schválené změny v průběhu roku, schválený střednědobý výhled rozpočtu Obce Neplachovice, schválený závěrečný účet Obce Neplachovice. Uvedené dokumenty najdete obecni-urad/uredni-deska/ - Hospodaření obce, rozpočet a rozpočtová opatření

Do  listinné podoby těchto dokumentů můžete nahlédnout v úředních hodinách na Obecním úřadu Neplachovice

Strategický plán rozvoje 2016 - 2025

plan

Zpravodaj obce

zpravodaj

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mikroregion Opavsko Severozápad

      

Mikroregion Opavsko Severozápad

Dokumenty k finančnímu hospodaření Mikroregionu Opavsko severozápad

V souladu se zákonem č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů, zveřejňuje Mikroregion Opavsko severozápad na elektronické desce, www.opavsko-severozapad.cz, vybrané dokumenty k finančnímu hospodaření Mikroregionu Opavsko severozápad. V listinné podobě lze nahlédnout v sídle DSO, tj. Úvalno č.p. 58, na podatelně. Jedná se o střednědobý výhled rozpočtu, rozpočet, závěrečný účet, rozpočtová opatření a pravidla rozpočtového provizoria.

Projekty

Strategické plánování...leták EUD

Interaktivní mapa

Interaktivní mapa Neplachovice

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 254
TÝDEN: 1443
CELKEM: 788492

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Rozpočet pro rok 2021

Typ: ostatní
Na šestnáctém zasedání zastupitelstva jsme schválili rozpočet pro rok 2021. Připravili jsme rozpočet vyrovnaný, i když zatím nemáme vůbec tušení, jak budou nadále obce financovány a co bude nebo nebude kompenzováno. Financování rozpočtů obcí je závislé na výběru daní, které v letošním i příštím roce doznávají různé změny v závislosti na opatřeních v rámci pandemie.
Hlavními prioritami pro příští rok jsou samozřejmě zajištění běžného chodu obce, z investičních akcí pak počítáme s dokončením rekonstrukce hasičské zbrojnice v Zadcích, s rekonstrukcí ulice Černý chodník, s dokončením výstavby mateřské školky a výstavbou hřiště pro školu i školku. Na rekonstrukci Černého chodníku a hřiště jsme podali žádost o dotaci a budeme si přát, aby nám opět naše snaha vyšla a my díky tomu mohli „zbylé“ peníze investovat do dalších projektů. Výsledky budeme znát až asi v únoru. Naopak již máme slíbenou dotaci na rekonstrukci sociálního zázemí v základní škole. Až budeme mít jasno, jak jsme ukončili letošní rok a zda jsme uspěli s žádostmi o dotace, můžeme investice přehodnotit. V průběhu ledna se na pracovním jednání zastupitelstva budeme zabývat přípravou aktualizace strategického plánu a vytýčením nových cílů. Věřím, že se nám opět podaří i s menším množstvím finančních prostředků uskutečnit hezké projekty.
I když bychom rádi realizovali mnoho dalších věcí, jsme vázáni již současným zadlužením v rámci projektu kanalizace a investice do školy v minulém období. Splátky nám nyní neumožňují větší investice, přesto se nám zatím daří.


Vytvořeno: 22. 12. 2020
Poslední aktualizace: 22. 12. 2020 07:06
Autor: