Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

 

planujvylety.cz

Rozpočet

Rozpočet

Obec Neplachovice, v souladu s ustanovením § 3 odst. 4, § 11 odst. 4, § 17 odst. 8 zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění, zveřejňuje na svých internetových stránkách schválený rozpočet Obce Neplachovice a jeho schválené změny v průběhu roku, schválený střednědobý výhled rozpočtu Obce Neplachovice, schválený závěrečný účet Obce Neplachovice. Uvedené dokumenty najdete obecni-urad/uredni-deska/ - Hospodaření obce, rozpočet a rozpočtová opatření

Do  listinné podoby těchto dokumentů můžete nahlédnout v úředních hodinách na Obecním úřadu Neplachovice

Strategický plán rozvoje 2016 - 2025

plan

Zpravodaj obce

zpravodaj

Mobilní aplikace

 logo mobilní aplikacegoogle-play-downloadapp-store-download

Odkanalizování obce

Kanalizace

Kalendář

Mikroregion Opavsko Severozápad

      

Mikroregion Opavsko Severozápad

Dokumenty k finančnímu hospodaření Mikroregionu Opavsko severozápad

V souladu se zákonem č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů, zveřejňuje Mikroregion Opavsko severozápad na elektronické desce, www.opavsko-severozapad.cz, vybrané dokumenty k finančnímu hospodaření Mikroregionu Opavsko severozápad. V listinné podobě lze nahlédnout v sídle DSO, tj. Úvalno č.p. 58, na podatelně. Jedná se o střednědobý výhled rozpočtu, rozpočet, závěrečný účet, rozpočtová opatření a pravidla rozpočtového provizoria.

Navigace

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Veřejná schůze občanů k "Odkanalizování obce a ČOV"

Typ: ostatní
Na základě dohody všech zúčastněných stran svolávám veřejnou schůzi občanů obce ve věci zásadního projektu pro obec.
Veřejná schůze se uskuteční ve čtvrtek 21. září 2017 od 17 hod. v tělocvičně základní školy.
Přítomni budou zástupci projektantů hlavního řádu, projektant přípojek pro jednotlivé rodinné domy. Dále bude přítomen zástupce technického dozoru a taky zástupci stavební firmy.
Cílem této veřejné schůze je veřejnosti představit přibližný harmonogram prací stavby. Bude zde projednáno, jak budou občané informováni o probíhajících pracích, o uzavírkách komunikací a dalších důležitých věcech pro zdárný průběh stavby. Neméně důležité informace budou o připojování jednotlivých nemovitostí.
Věřím, že tyto informace budou pro všechny důležité a zásadní, proto jsme přikročili k tomu, že se schůze odehraje v tělocvičně, kde se bez problémů vejde cca 200 lidí, pokud přijde z každé nemovitosti alespoň jeden zástupce. Snažili jsme se vybrat termín pro všechny schůdný.
Věřím tedy, že se dostavíte v hojném počtu, a my se budeme snažit společně vám zodpovědět co nejvíce otázek. Individuální problémy budeme řešit jednotlivě po dohodě.
Zahájení prací předpokládáme k 1. 10. 2017.


Vytvořeno: 29. 8. 2017
Poslední aktualizace: 29. 8. 2017 14:38
Autor: